ممنوعیت ورود به کیش در تعطیلات؛ از 25 اسفند

کرونا همچنان در کمین است و طبق گفته پژوهشگران، کوچک‌ترین بی‌احتیاطی کار دستمان می‌دهد! همین‌طور که به تعطیلات نزدیک می‌شویم، شرایط سفر به شهرها بیشتر مشخص می‌شود؛ چون این شرایط، بستگی به میزان رعایت پروتکل‌ها و کاهش مبتلایان دارد. حالا با افزایش مسافرین جزیره کیش، خبر جدیدی مبنی بر ممنوعیت ورود به این جزیره منتشر شده است.

طبق مصوبات دومین جلسه ستاد نوروزی کیش، از 25 اسفندماه تا 15 فروردین ماه 1400، ورود خودروهای پلاک کیش یا سرزمین اصلی به این منطقه ممنوع است.

به گفته سخنگوی ستاد نوروزی کیش، در راستای حفظ ایمنی گردشگران و ساکنان جزیره کیش و بنابر تصمیم کمیته تخصصی شورای سلامت، ورود هرگونه خودرو اعم از پلاک کیش یا سرزمین اصلی به این منطقه آزاد از25 اسفند امسال تا 15فروردین 1400 ممنوع خواهد بود.

 

 

سید علیرضاعلوی رضوی هم تاکید کرد: این مصوبه شامل خودروهای حامل انواع مواد غذایی، دارو، سوخت و مصالح ساختمانی نمی‌شود و این خودروها استثناً برای ورود به جزیره کیش محدودیتی ندارند.

به گفته سخنگوی ستاد نوروزی کیش، ورود مسافران بدون خودرو نیز از مسیر دریایی به جزیره کیش به غیر از افراد دارای مدرک مالکیت یا اجاره سالیانه منزل مسکونی، افراد شاغل یا دارای مدرک رزرو هتل در فاصله زمانی 25 اسفند تا15 فروردین ممنوع خواهد بود.

همچنین نصب چادرو برپایی کمپ های موقت در ایام نوروز 1400 به طور کلی ممنوع است.

بنابراین، اگر قصد سفر به این جزیره را دارید، فعلا فقط از راه تور های کیش می‌توانید اقدام کنید.

پشتیبانی : 07735426111