تاریخ فستیوال خرید دبی در سال 2019 اعلام شد

هر سال در شهر دبی جشنواره‌ای با عنوان فستیوال خرید دبی برگزار می‌شود که آن را با نام اختصاری (DSF) می‌شناسند. این رویداد که از مهمترین فستیوال‌های امارات متحده‌ی عربی به حساب می‌آید از سال 1996 تاکنون برپا می‌گردد. فستیوال خرید دبی حدود 1 ماه به طول می‌انجامد و اغلب از تاریخ شانزدهم فوریه مصادف با 30 بهمن ماه آغاز می‌شود، اما این تاریخ ممکن است کمی تغییر کند، برای مثال در سال جاری زمان دقیق فستیوال خرید دبی 26 دسامبر 2018 تا 2 فوریه 2019 (مصادف با 5 دی تا 13 بهمن) می‌باشد اما گفته می‌شود که تا آخر بهمن و اوایل اسفند نیز ادامه خواهد داشت.

فستیوال خرید دبی را در 3 ماه اول سال میلادی برگزار می‌کنند و همه ساله گردشگران بسیاری برای شرکت در آن به سوی امارات می‌روند. بر اساس آخرین آمار به دست آمده، هر سال حدود 3 میلیون توریست خارجی در این جشنواره حضور به عمل می‌آورند.

همانگونه که از نام این فستیوال پیداست این رویداد مربوط به خرید است. تمامی فروشگاه‌های موجود در دبی، طی این فستیوال اجناسشان را با تخفیف ارائه می‌کنند و قیمت مناسب و کیفیت خوب سبب می‌شود تا گردشگران علاقه‌ی زیادی به این جشنواره داشته باشند. بی‌شک سفر به دبی از طریق تور دبی، ارزان‌تر هم تمام می‌شود.

بهترین کالاها در فستیوال دبی

اغلب ایرانیان فستیوال خرید دبی را فرصت مناسبی برای خرید پوشاک می‌دانند اما علاوه بر این نوع کالاها اجناس دیگری نیز در فروشگاه‌های دبی عرضه می‌شوند که خریدشان در طی فستیوال دبی خالی از لطف نیست. از مهمترین کالاهای پیشنهادی برای خرید در فستیوال دبی لوازم آرایشی و بهداشتی، لوازم الکترونیکی، عطر، ادویه، شکلات مخصوص امارات، خرما، عود، شال‌های پشمینه، طلا و جواهر، قلیان و… هستند. بنابراین توصیه می‌شود که در کنار پوشاک به سایر اجناس فروشگاه دبی نیز توجه کنید.

تفریح در فستیوال خرید دبی

خوب است بدانید که این فستیوال تنها مختص به خرید نیست و مقامات امارات برای سرگرم شدن گردشگران و بومیان همه ساله در کنار خرید، تفریحاتی را نیز مهیا می‌کنند. سرگرمی‌های محبوب این فستیوال شامل مواردی چون موسیقی‌های خیابانی، کنسرت‌های موسیقی، جشنواره‌های فیلم، نمایشگاه‌های خیابانی، آتش بازی و نمایشگاه‌های مد و پوشاک هستند؛ همچنین فستیوال‌های غذاهای خیابانی دبی نیز در این زمان پرطرفدار هستند.

نظر شما درباره‌ی فستیوال خرید دبی چیست؟ آیا تا به حال شانس شرکت در چنین جشنواره‌هایی را داشته‌اید؟ اگر در فستیوال خرید دبی شرکت کرده‌اید لطفا سفرنامه‌ها و نظرهای خود را با ما در میان بگذارید و از مزایا و جذابیت‌های این رویداد مشهور برایمان بگویید و اگر تا به حال به این فستیوال نرفته‌اید، هم‌اکنون زمان مناسبی است تا برای سفر به دبی چمدان ببندید!

پشتیبانی : 07735426111